Будь-яку людину, яка виявляється на вулиці, виходить в інтернет або просто відкриває газету, тут же починає атакувати реклама. Немає такого місця, в яке вона досі не пробралася — телевізор, кінотеатр і навіть прослуховування улюбленої музики ВКонтакте. Але що, якщо обернути ситуацію в бік власної вигоди і спробувати заробити на ній? А насправді таких сервісів багато, і заробіток в Інтернеті на перегляді реклами — дуже популярне заняття.
Як заробити в Інтернеті на перегляді реклами
З таким видом заробітку зможе впоратися навіть школяр, адже щоб заробити, потрібно просто клікати по посиланнях і дивитися або читати рекламу. Після натискання на активне посилання користувач потрапляє на сайт або майданчик, який належить рекламодавцю.
У деяких випадках потрібен деякий час» побродити " по сайту, в інших можна його закривати відразу, як тільки він повністю прогрузітся.
Коли всі вимоги виконані, можна закривати сторінку. На рахунку користувача з'явиться сума за виконане завдання — переглянуту рекламу або відео. Платять за цей вид заробітку не багато, тому що саме по собі завдання просте і не вимагає вкладень сил, не змушує думати. Тому не варто вважати заробіток в інтернеті перегляд реклами за гроші вважати основним видом заробітку — це може бути не більше, ніж додатковий заробіток.
Є кілька основних подібних типів заробітку:
- Заробіток в Інтернеті на перегляді відео;
- Перегляд і порівняння фотографій в Інтернеті;
- Заробіток для власника сайту у вигляді внесків від рекламодавців за розміщення;
- Додатки для телефону;
- Розширення для комп'ютера.
Кожен з цих варіантів займає багато часу і дає невелику кількість грошей, крім заробітку власників на рекламі всередині власного сайту. Але невелику суму таким способом заробити цілком реально.
Заробіток на перегляді фотографій в Інтернеті
Один з незвичайних способів трохи заробити - перегляд картинок замість рекламних оголошень і відео. Є три різних способи заробляти на перегляді картинок в глобальній мережі:
- Використання сервісу Яндекс.Толока;
- Використання сайту uh.ru;
- Заробіток за допомогою фотохостингів.
Найбільш популярний серед них - Яндекс.Толока. Цей сервіс запустили в 2015 році і тепер він роздає оплачувані завдання своїм користувачам. Завдання з приводу картинок полягає в тому, що потрібно вибрати зі списку зображень ті, які виконують певне завдання.
Це можуть бути кілька картинок, серед яких потрібно вибрати ті, які не відповідають відповіді за запит. Наприклад, вказується в переліку 4 картинки Кіз і 1 картинка вівці. Завдання-вибрати зображення, які не відносяться до кіз.
Є й інший сорт завдань - вибрати картинки, які можна прив'язати до гео-локації. Це зображення, за якими видно, де вони зроблені. Це можуть бути зображення відомих пам'яток, фото на тлі адреси або інші подібні.
Третій і найпопулярніший вид завдань по фотографіях і картинках — підібрати зображення, які будуть відповідати запиту пошукової системи. Іноді автоматизація спрацьовує невірно і видача рясніє невідповідними картинками.
Інший сайт для заробітку на зображеннях називається uh.ru, щодня на цьому сайті бувають до 7000 чоловік. Заробляти тут може як автор записів, так і простий користувач. У разі реєстрації звичайним користувачем можна переглядати записи інших зареєстрованих - це може бути текстовий, відео або фотоматеріал. Під назвою поста буде посилання, після клікання на неї користувач отримує винагороду.
Автор статей може створювати записи і визначати, який рівень доходу від переходу його читачів за посиланнями він залишає собі, а який — готовий віддати читачеві. Часто автори беруть тільки 10%, так більша ймовірність, що багато читачів клікнуть по посиланню. Чим більше записів створено, тим більша ймовірність отримати заробіток.
Третій вид заробітку в Інтернеті на фотографіях-фотохостинги, заливка туди зображень і їх перегляд. Такі ресурси за фактом є звичайними сховищами файлів, тільки невеликого розміру і мають розширення, характерне для картинок.
Як тут заробити - завантажити картинку на свій аккаунт, скопіювати посилання або код, розмістити його в своєму блозі або іншому місці, де його будуть бачити люди. Користувачі будуть переходити за посиланням і опинятися на сторінці з картинкою. Там фотохостинг самостійно розміщує рекламу. За перегляд цієї реклами користувачами нараховується винагорода власнику картинки. Чим більше людей перейдуть за посиланням і побачать рекламу, тим більше заробить автор аккаунта.
Заробіток в Інтернеті без вкладень перегляд реклами
Подібний спосіб заробітку підійде навіть новачкам, адже не вимагає спеціальних навичок або умінь. При цьому він доступний в будь-якому віці. Основна частина ресурсів, які допомагають заробити на відео, діляться на два типи:
- Де платять за перегляд відео;
- Де можна заробити на розміщенні своїх відео.
Перший спосіб значно простіше, але так заробити в Інтернеті на перегляді відео і текстової реклами багато не вийде.
Можна займатися своїми справами-сидіти в соціальних мережах, дивитися фільми або ролики, писати пост. Реклама буде просто час від часу з'являтися у верхній частині екрана, а потім зникати.
Заробіток в інтернеті перегляд відео за гроші
Якщо ж зайти на сторінку особистого кабінету, то стає зрозуміло, що тут доступний також заробіток на перегляді сайтів в Інтернеті, заробіток на реєстрації в іграх і багато іншого. Навіть заробіток на майнінг тут доступний, але це затія, до якої варто ставитися з максимальною увагою. При перевантаженні комп'ютера може згоріти відеокарта, яку ніхто не буде міняти. Проект платить, це перевірено.
Як заробляти в інтернеті переглядаючи рекламу — встановити розширення для браузера від сайту P2P. Тут оголошення будуть показуватися в нижньому кутку екрану, а оплата за перегляд одного з них становить зазвичай до 0,03 рублів за текст і до 0,07 за секунду відеоролика. Тут оплата вище, ніж на багатьох інших ресурсах. Потрібно зареєструватися на сайті і встановити розширення на браузер. Мінімальна сума, яку можна вивести — 30 рублів. Вивести гроші можна на 3 системи — Вебмані, Паер і Перфектмані.
Способів заробити в інтернеті величезна кількість, один з них — заробіток на перегляді реклами або відео. Щоб заробити таким способом, можна завантажити додаток або розширення, зареєструватися на спеціальному сайті або просто виконувати відповідні завдання на біржах. А можна зареєструватися на Ютубі і заробляти там. Можна навіть об'єднати кілька способів і спробувати встигати заробляти скрізь. Головне - спробувати. І все вийде.
Автор - Вольдемар Воронцовський.
Джерело - ITstatti.in.ua.