ТДВ "Львівагромашпроект" - одна з найкращих компаній-виробників техніки для захисту рослин. Вирощування сільгоспкультур сьогодні навіть неможливо уявити без обприскувачів. Принцип їх роботи - під тиском розпорошити дрібні частинки рідких речовин на землю або культури, що ростуть на ній.

Де застосовують

Обприскувач – річ необхідна всім, хто займається обробкою земельних ділянок площею від 10 Га.

Робота даного механізму влаштована так, що його власнику вдається економити речовини, що вносяться, при цьому швидко і якісно виробляти зрошення полів, вносити необхідні компоненти, боротися зі шкідниками і бур'янами.

Слід зазначити, що обприскувачі застосовують у сільському господарстві. Їх використовують для того, щоб поливати футбольні поля чи великі газони.

Різновиди

Оприскувачі, що виготовляються сьогодні, повністю адаптовані під вимоги сучасних землеробів. Їхня різноманітність дозволить вибрати агрегат, найбільш підходящий за тими чи іншими вимогами.

Вони різняться за:

  • способу підкачування повітря. На ринку є акумуляторні, помпові, дизельні, механічні та бензинові агрегати.
  • місткості бака. Ви знайдете середні, малі та великі ємності.
  • рівень розпилення компонентів, що вносяться. Це звичайні, малооб'ємні та ультра малооб'ємні баки.
  • спосіб кріплення. Тут обприскувачі поділяються на причіпні, самохідні та навісні.
  • тип розподілу речовини: вентиляторні, шлангові.

Крім того, обприскувачі, як і інша техніка, може нести певний, вузький набір функцій, а може бути універсальною. До багатофункціональних пристроїв можна віднести обприскувачі навісного різновиду. Вони найбільш мобільні, справляються з будь-яким рельєфом і легкі в експлуатації. Самохідні установки важко назвати універсальними, оскільки вони виконують одне єдине головне завдання – обробку полів, і доступні лише великим фірмам, які мають величезний капітал. Найбільш поширеним серед аграріїв є причіпний обприскувач.

Причіпні обприскувачі

Причіпний обприскувач є, по суті, прикріплений на трактор пульверизатор. Його охоче використовують завдяки великому об'єму робочого бака, який втручає до чотирьох кубічних метрів рідини.

Позитивним аспектом при використанні причіпного обприскувача можна вважати великий від 24 до 36 метрів розмах штанги. Це дозволяє обробляти без зупинки тисячі гектарів землі.

Недоліком причіпної моделі, як, втім, і навісної вважають залежність від низького кліренсу провідного трактора. При обробці високих культур особливо незручно. Також багато хто скептично ставиться до причіпної моделі через низьку швидкість пересування по полю.

Обприскування культур, що вирощуються – процедура, необхідна для кожного землекористувача. Тип пристрою, який вам підійде найбільше для проведення цієї маніпуляції залежить від площі оброблюваної землі, рельєфу та культур, що вирощуються.

Придбати якісний причіпний обприскувач можна у компанії «Львівагромашпроект».

Перелік моделей із прив'язкою до класу трактора:

  • обприскувач штанговий причіпний ОПШ-3521 - трактор класу 1,4 т.с.;
  • обприскувач штанговий причіпний ОПШ-3524 - трактор класу 1,4 т.с.;
  • обприскувач штанговий причіпний ОПШ-2418 - трактор класу 1,4 т.с. або 2 т.с.;
  • обприскувач штанговий причіпний ОПШ-2421 - трактор класу 1,4 т.с. або 2 т.с.;
  • обприскувач причіпний вентиляторний ОПВ - трактор класу 1,4 т.с.

Так само підприємство реалізує деталі та комплектуючі до обприскувачів.