Безпровідні навушники — це зручний та високотехнологічний гаджет. Відсутність шнура значно підвищує комфорт користування. Пристрої підходять для прослуховування музичних треків, геймінгу та занять спортом. Розглянемо їхні основні різновиди та переваги.
Типи безпровідних девайсів
Виробники пропонують різні типи аксесуара. Якісні безпровідні навушники в Алло бувають таких типів:
- повнорозмірні;
- накладні;
- внутрішньоканальні.
Повнорозмірний різновид підходить для довготривалого слухання музики, перегляду фільмів чи геймінгу. Комфорт забезпечується великими амбушурами та зручною посадкою.
Накладні моделі більш компактні, ніж повнорозмірні. Їх використовують для роботи в офісі. Амбушури виготовляють з велюру або повітропроникного синтетичного матеріалу, що запобігає інтенсивному потовиділенню.
Внутрішньоканальні навушники найбільш компактні. Надійна фіксація забезпечується зручною посадкою у вушному каналі. Деякі моделі підтримують функцію відстеження серцевого ритму. Інформацію можна переглядати у смартфоні, що зручно для тих, хто займається спортом. Аксесуар контролює гучність залежно від складності виконуваної вправи.
Безпровідні навушники: переваги пристрою
Сучасні навушники без проводів вирізняються низкою переваг:
- висока автономність;
- якісне шумозаглушення;
- захист від води;
- прозорий режим;
- зручне управління.
Тривалість роботи без зарядки відрізняється у різних моделях навушників. Більшість пристроїв, які представлені на сайті магазину Allo, працюють понад 4 години поспіль. Беззаперечною перевагою девайсу вважається підтримка безпровідної зарядки. Для цього треба помістити кейс з пристроєм на док-станцію і дочекатися завершення процесу.
Система шумозаглушення дає змогу відволіктися від навколишнього світу і зануритися у гру, фільм чи музику. Бюджетні типи гаджета оснащені пасивною шумоізоляцією. Такі моделі підходять для прослуховування треків. Активне шумозаглушення працює завдяки встановленню додаткових мікрофонів. Вони вловлюють сторонні звуки та фільтрують їх. Режим прозорості активує навколишній шум та дає змогу перерватися на діалог або безпечно перейти дорогу.
Захист від вологи та води стане в пригоді під час занять спортом, плавання у басейні. Завдяки цій функції можна слухати улюблену музику, навіть якщо ви потрапили під дощ. Такі моделі можна використовувати лише у прісній воді — солона може вивести їх з ладу.
Щоб змінити трек чи відрегулювати гучність звуку, треба натиснути на функціональну клавішу одного з навушників. Зазвичай це кнопка або сенсорна панель. Щоб прийняти або відхилити дзвінок, треба виконати різні натискання, залежно від моделі. Деякими пристроями можна керувати за допомогою голосового асистента. Також в продажу є гаджети, роботу яких можна налаштовувати у спеціальному застосунку.