Папір є одним із найбільш затребуваних товарів для офісної діяльності та пропонується на сайті https://www.officetime.com.ua/ua/kanctovary/ у великому асортименті. Від економних варіантів до унікальних властивостей, ціновий діапазон при цьому може відрізнятися вдвічі за пачку. Щоб правильно підібрати папір врахуйте обов'язкові характеристики:
- білизна,
- щільність,
- електропровідність,
- правильний формат.
Щільність якісного паперу не менше 80 г/м2. Від щільності залежить прозорість паперу, це особливо важливо, щоб текст не просвічував під час двостороннього друку. Не слід купувати занадто щільний папір, т.к. не всі принтери можуть працювати з таким матеріалом.
Білизна відповідає за естетичний вигляд ваших документів та контрастність тексту. Невибілений папір коштує дешевше, але помітно програватиме у зовнішньому вигляді: матиме сірий відтінок у порівнянні з якісним папером. Рекомендована характеристика білизни - від 96% (ГОСТ).
Формат: Найпопулярніший формат документів А4, рідше А3. Це міжнародні формати паперу, які враховують виробники оргтехніки та програмного забезпечення у всьому світі. Розмір А4 210 мм х 297 мм, А3 297 мм х 420 мм. Важливою є відповідність розмірів паперу та іншим канцтоварам, частим супутникам документів: папкам для архівування, мультифорам, пластиковим органайзерам, стендам для інформації та ін. З метою економії використовують не промислове нарізування паперу необхідного формату з аркушів більшого розміру, при такому способі помилка навіть на міліметр може призвести до некоректної роботи оргтехніки. Тому купуйте папір тільки в упаковках виробника.
Вигідно придбати офісний папір ви можете за посиланням https://www.officetime.com.ua/ua/ofisnaja-bumaga/ на сайті магазину OfficeTime!
Електропровідність від цього фактора залежить довговічність відбитка, тонер повинен щільно лягти на папір і не обсипатися, також листи не повинні склеюватися між собою через статичну електрику. Склеювання листів може виникнути і у якісного паперу, головний винуватець проблеми сухе повітря у приміщенні, не зберігайте папір під кондиціонером та на складі з мінусовою температурою.
Також при виборі паперу зверніть увагу на ламкість, обробку країв, гладкість листів, чи не обсипається паперовий пил. Ці показники відповідають за збереження внутрішніх частин принтера та копіра.
Як зберігати папір для офісу
Папір для офісу повинен зберігатися у горизонтальному положенні в приміщенні з постійною температурою та нормальною вологістю. Оптимальними будуть температура 20 градусів та відносна вологість 50%.