GPS моніторинг - ефективний інструмент, що дозволяє зберегти не тільки майно, але й допомогти в організації бізнесу. Автомобільний трекер більше не є чимось новим і незвичайним, а скоріше являє собою необхідний засіб контролю.
Багато хто помилково вважає, що GPS трекер Телтоніка призначений виключно для визначення координат об'єкта, що рухається. Насправді, це не так. Чим вище вартість обладнання, тим ширші його функціональні можливості.
Пропонуємо в даному огляді ознайомитися з декількома основними рекомендаціями експертів, які допоможуть обрати трекер та залишитися задоволеними придбанням.
- Джерело живлення. Бажано, щоб пристрій мав резервну батарею великої ємності. Це дозволить мати зв'язок із пристроєм навіть у разі викрадення його чи саботажу водіїв.
- Міцний корпус. Прилад має бути виготовлений із міцного пластику, а також мати захист від пилу та води. І чим суворіші умови його експлуатації, тим має бути вищим ступінь захисту. Наприклад, якщо трекер буде встановлений на трактор, який більшу частину часу знаходиться в полі, то рекомендується встановити пристрій з максимальним ступенем захисту від пилу та вологи, інакше він досить швидко вийде з ладу.
- Наявність додаткових функцій. Наприклад, кнопка SOS дозволить водієві оперативно повідомити диспетчера про позаштатну ситуацію.
- Розмір. Чим менші габарити трекера, тим легше його встановити у важкодоступне місце.
- Пам'ять. Цей параметр призначений для зберігання даних у випадку, якщо зв'язок із сервером перервався. Вся інформація зберігається на пристрої, і при поновленні сигналу миттєво передається власнику.
- Геолокація. Геопозиціонування має бути максимально точним та швидким. Можливість використання допоміжних технологій є перевагою.
- Режими. Можливість налаштування трекера під індивідуальні налаштування дозволить повністю задовольнити запити користувача.
- Кількість слотів. Роз'єми для підключення додаткових датчиків дозволяють власнику транспортного засобу віддалено отримувати максимально повну інформацію щодо його роботи. Наприклад, у деяких автомобілях розташовано кілька паливних баків. А це означає, що встановлювати датчик рівня палива необхідно в кожну ємність окремо. У цьому випадку важливо, щоб у трекері була необхідна кількість роз'ємів для датчиків.
- Віддалене керування дозволить на відстані змінювати режими роботи трекера.
- Спосіб підключення. Він може бути провідним та бездротовим. Кожен різновид має свої переваги та недоліки, але варто відзначити, що за останні кілька років популярність пристроїв, що підтримують технологію Bluetooth, лише зростає.