Гвинти з самонарізальною поверхнею використовуються активно у будівництві, де потрібно сполучити поверхню металочерепиці чи спеціалізованого профільованого сталевого листа з покрівельними деталями будинку. Для сполучення цих частин покрівлі необхідна значна довжина кріплення, оскільки прошивається не лише лист металу, але і дерев‘яна чи виготовлена з композиту балкова система, риштування для фіксації, а також утеплюючий, звукоізолюючий матеріал.

Купити саморізи для металочерепиці та інших видів матеріалів для встановлення покрівельних матеріалів пропонує виробник кріпильних виробів – компанія Солді і Ко. Всі вироби виготовляються за стандартами, вимогами, що є українські та загальноєвропейські. Тому виготовлення виробів за допомогою таких кріпильних матеріалів може бути для внутрішнього ринку, а також для експортування продукції, виконання робіт за євростандартами.

Матеріали виготовлення та особливості конструкції

Для того, щоб забезпечити необхідну міцність використовують сталь із загартуванням. Конструкція саморізів для такого специфічного завдання складається із трьох частин.

Ріжуча первинна частина – хвостоподібний свердлильний елемент. Він прорізає поверхню матеріалів для кріплення та створює отвір із необхідним розміром для надійної фіксації кріплення.

Наступна частина – різьбова. Вона має зазвичай дрібний крок та розрахована на закручування у поверхню для облаштування необхідної міцності сполучення всіх поєднаних матеріалів, деталей.

Також можуть додаватись елементи для поліпшення міцності та стійкості сполучення, про які розкажемо в описі форм та застосування різних типів головок.

Форма головки

Саморіз для покрівлі пропонується зазвичай з плоскою головкою під потай, хоча є і шестигранні головки. плоска під потай форма зручна для вкручування, створення на зовнішній поверхні мінімальних за розміром зачіпок. Таким чином волога, сніг, лід будуть стікати чи скочуватись без перешкод та не утворювати на поверхні відповідні острівці.

Для закручування використовують шліци хрестоподібної чи зірчастої форми. За якістю сполучення вони є рівнозначними, проте відрізняються за зчепленням із механічним інструментом. Для ремонтних робіт може використовуватись ручний інструмент для встановлення. Проте в більшості випадків рекомендовано застосовувати механічний інструмент з регуляцією сили закручування.

Монтаж

Для того, щоб забезпечити високу міцність сполучення та відсутність ризиків продавлювання чи створення хисткого з'єднання, використовують шайби під головку. Вони посилюють міцність з'єднання навіть для складних видів конструкцій з нахилами чи специфічною формою кріплення. Встановлення може відбуватись як безпосередньо, так і за допомогою просвердлювання та встановлення дюбелів. Механізм монтажних робіт залежить від технології, що застосовується та вимог до міцності монтажних робіт.

Антикорозійні та міцні, з підвищеною механічною стійкістю види саморізів використовують для всіх типів покрівель. Оптимальне співвідношення вартості та якості сполучення гарантоване використанням необхідних матеріалів та особливістю форми і конструкції кріпильного виробу.