13:04, 10 лютого 2019 р.
Надійне джерело
На Миколаївщині злочинів поменшало - звітує прокуратура області
Упродовж 2018 року зменшилась кількість зареєстрованих кримінальних правопорушень на 9,2%. Зменшилась кількість вчинених особливо тяжких кримінальних правопорушень на 5,2% та тяжких кримінальних правопорушень на 4,7%.
Про це повідомляє прес-служба прокуратури Миколаївської області.
Очільник прокуратури Тарас Дунас звернув увагу на те що, спостерігається тенденція до зниження «вуличної злочинності», зокрема, на 14,3 % зменшилась кількість вчинення грабежів, на 44% - розбоїв, хуліганств на 8,8%. Також відбулось зменшення «квартирних крадіжок» на 39,3%.
Завдяки кропіткій та наполегливій роботі правоохоронців збільшилось виявлення латентних злочинів, зокрема таких як незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів збільшилось на 38%, зловживання владою або службовим становищем на 14,6%, перевищення влади або службових повноважень на 19,5%.
Суттєво активізовано роботу з виявлення кримінальних правопорушень, пов’язаних із торгівлею людьми. Зокрема, у 2018 році обліковано 16 таких злочинів проти 7 за 2017 рік.
Досягнуто позитивних результатів щодо зменшення злочинів, вчинених особами у стані алкогольного сп’яніння на 3,5%, особами, що раніше вчиняли кримінальні правопорушення на 12,3%, групою осіб на 4,9%, іноземцями на 45,1%.
Спільними зусиллями та наполегливістю прокурорів, слідчих, оперативних підрозділів вдалося зберегти тенденцію до підвищення рівня розкриття кримінальних правопорушень, який є вищим від середнього показника по Україні та становить 46,9% проти 43,3% за оголошенням особам про підозру та 43,7% проти 41,1% за остаточними результатами досудового розслідування.
Робота правоохоронців знаходить позитивні відгуки тих, хто звертається за захистом та отримує його. Прокуратура виражає вдячність цим громадянам за небайдужість та довіру до правоохоронних органів.
Разом з тим, існує ще низка проблем, які вимагають вирішення. Слід зазначити, що найбільша кількість злочинів скоєна на території м. Миколаєва – понад 60% від загальної кількості злочинності. У той же час саме від органів місцевої влади залежить зайнятість населення, оплата праці, культурне дозвілля громадян, належна організація дозвілля молоді, впорядкування благоустрію, належна профілактична робота з особами, схильними до вживання алкогольних та наркотичних засобів, робота патронажної служби, освітлення вулиць, встановлення камер відеоспостережень на вулицях та під’їздах будинків тощо.
Також читайте: У Вознесенську невідомі через вікно проникли до будинку і викрали електротехніку
Будьте у курсі, підписуйтесь на наш Facebook
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
20:09
28 жовтня
16:08
28 жовтня
23:09
25 жовтня
live comments feed...