• Головна
  • Порушень на мільйон гривень виявили на комунальному підприємстві Миколаївщини
20:15, 11 вересня

Порушень на мільйон гривень виявили на комунальному підприємстві Миколаївщини

ФОТО: Mind

ФОТО: Mind

На комунальному підприємстві Южноукраїнська знайшли фінансових порушень на понад мільйон гривень. Наразі матеріали перевірки направили до поліції.

Про це повідомила пресслужба Управління Південного офісу Держаудитслужби в Миколаївській області.

Управління Південного офісу Держаудитслужби в Миколаївській області провело перевірку фінансово-господарської діяльності комунального підприємства "Служба комунального господарства" Южноукраїнської міської ради за період із січня 2021 року по лютий 2024 року. Результати виявили порушення на понад 1 мільйон гривень.

Так, було встановлено, що комунальне підприємство витратило майже 294 тисяч гривень на роботи з транспортування ґрунту, які не були підтверджені документально. Крім того, майже на 185 тисяч гривень було завищено вартість робіт зі зняття та перенесення родючого ґрунту.

До інших порушень, які виявили аудитори, належать оплата за непідтверджену заміну бетонних бордюрів, закупівля палива без тендеру та нестача виробничих запасів, що сумарно становить понад 225 тисяч гривень. Також було зафіксовано порушення в оплаті праці - понад 318 тисяч гривень було безпідставно нараховано керівникам підприємства.

Наразі матеріали перевірки передали до Слідчого управління Нацполіції Миколаївської області для подальшого розслідування.

У серпні до суду передали справу за обвинуваченням чотирьох осіб - учасників схеми розкрадання 12,3 мільйона гривень при закупівлі систем кондиціювання. За даними розслідування, начальник управління виробничо-технічної комплектації ВП "Південноукраїнська АЕС" сприяв перемозі двох компаній у торгах із закупівлі систем промислового кондиціонування, які проводила атомна електростанція.

На початку вересня Фахівці відділу запобігання фінансовим операціям ДПС підготували 32 аналітичні звіти про підозрілі дії, що можуть бути пов'язані з відмиванням коштів або фінансуванням тероризму.

Зокрема, 18 звітів склали з власної ініціативи, а решту - на запити від слідчого управління Національної поліції, обласної прокуратури, Бюро економічної безпеки та СБУ. В результаті, було відкрито 5 кримінальних проваджень, і щодо п'яти компаній вирішено долучити ці матеріали до розслідування.

Нещодавно Національне антикорупційне бюро України (НАБУ) та Спеціалізована антикорупційна прокуратура підбили підсумки за перші шість місяців 2024 року. НАБУ розпочали 323 нові розслідування, у яких є 166 підозрюваних, 64 справи скеровані до суду, винесено 27 обвинувальних вироків та покарано 36 корупціонерів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Вознесенськ
live comments feed...