• Головна
  • Чемпіоном України з шашок став чотирнадцятирічний миколаївець
07:02, 14 жовтня

Чемпіоном України з шашок став чотирнадцятирічний миколаївець

Чотирнадцятирічний шашкіст з Миколаєва став чемпіоном України з шашок. Переможця оголосили за тур до закінчення змагань.

Про це повідомила пресслужба Миколаївської обласної державної адміністрації.

З 6 по 13 жовтня в місті Кам'янське відбувається чемпіонат України з шашок-100 серед чоловіків і жінок. За один тур до завершення змагань у чоловічому турнірі було оголошено нового чемпіона країни.

З перевагою в очках та вдалою грою переможцем чемпіонату України з шашок-100 став 14-річний шашкіст з Миколаєва Матвєй Колєсніков.

Найкращі консолі для відеоігор

А фрідайверка Катерина Садурська, яка народилася в Миколаєві та тренується в Харкові, завоювала золоту медаль на змаганнях у Греції, а також встановила нові національні та світові рекорди. Під час першого дня змагань вона досягла глибини 103 метри з використанням моноласти, а під час другого, не використовуючи додаткових засобів, досягла глибини 95 метрів і здобула свою третю золоту медаль у цій дисципліні.

Наприкинці вересня морський піхотинець з Миколаєва також встановив новий національний рекорд. Він простояв на одній нозі з вагою в руках 8 хвилин 9 секунд, що стало рекордом для людей з ампутацією.

Також дворічна Анна Якимчук з Чорноморська Одеської області встановила рекорд України з плавання, подолавши дистанцію у 50 метрів вільним стилем за 3 хвилини 6 секунд. Для досягнення рекорду дівчинці не потребувала мотивацій у вигляді цукерок або іграшок, її захоплення спортом та водними видами дозвілля було тим, що допомогло їй у досягненні цієї перемоги.

У серпні у Подільську Одеської області учениці ліцею №4 встановили світовий рекорд з виконання циркового елементу жанру каучук. Їхні досягнення будуть вписані у Книгу рекордів Гіннесса України. Світовий рекорд з найбільшої кількості дітей, які одночасно виконують вправу "Потрійна гімнастична складка", протягом однієї хвилини встановили 55 учениць школи танцю та циркового мистецтва "Грація". Разом вони одночасно виконували трюк упродовж однієї хвилини.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію